Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 8 грудня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 8 грудня

Українським Збройним силам виповнилося 25 років. Вони пройшли непростий шлях. Про те, яким він був, чого вдалося досягнути за останні роки спілкуватимемось у програмі «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо у четвер, 8 грудня, о 18 годині 20 хвилин.  Автор і ведуча Наталя Сохан.     

 

 

Учасники: військовий журналіст Тарас Грень та начальник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України підполковник Олександр Поронюк.

 

 

 

У Львові відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Українська мова у світі». В Національному університеті “Львівська політехніка” провідні фахівці з 13 країн світу обговорювали актуальні питання щодо становища української мови у світі. Про перспективи розвитку і поширення української мови в іноземних державах поспілкуємось у програмі «Сусіди» у четвер, 08 грудня, о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

 

 

Учасники: Галина Темник, керівник освітніх проектів Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», Ірина Ключковська, директор МІОКуКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:56, четвер, 21 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:12, четвер, 21 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:58, четвер, 21 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0