Слухайте в ефірі Львівського радіо 8 листопада

Слухайте в ефірі Львівського радіо 8 листопада

Яким є перше жіноче зображення в історії мистецтва? Чи були серед жінок давнини художниці – професіоналки? І якою є жіноча участь у переосмисленні історії мистецтв .
Про це та інше з Тамарою Злобіною, кандидаткою філософських наук та мистецтвознавицею у середу, 08 листопада, о 12-ій 30 у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа».
Ведуча Наталка Криничанка.


——————–
У Львові відбувся перший StartupForum Львівщини під гаслом «Пам‘ятайте – ВСЕ у ваших руках!». На Форумі учасники з-понад 11 районів Львівської області представили 15 унікальних стартапів, серед яких – проекти про соціальне підприємництво, створення унікальних товарів, ІТ-технологій та багато інших. Що було основним завданням форуму поспілкуємось 8 листопада, з 17 години 20 до 18 години у програмі “Час жити”. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

Учасники: Софія Курман (головний спеціаліст відділу молодіжної політики ЛОДА), переможці Форуму
—————-
Під час однієї з найважливіших подій року в економічному житті Західної України, 17-му Міжнародному економічному форумі у Львові, серед багатьох важливих питань, що обговорювалися, значної уваги надавалося  підготовці висококваліфікованих робітничих кадрів. Саме про це йтиме мова у програмі Наталі Сохан «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме в ефірі Львівського радіо у середу, 8 листопада, о 20 годині 10 хвилин.
Учасники: Директор департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:33, п`ятниця, 4 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
19:13, четвер, 22 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:43, п`ятниця, 26 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0