Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 8 вересня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 8 вересня

Ця виставка мала б бути ювілейною. Її  приурочили до 90-ліття від дня народження одного із найвизначніших українських митців другої половини ХХ – початку ХХІ століть, яскравого представника львівської живописної школи – Володимира Патика. Натомість, мистецька ретроспектива  в Національному музеї у Львові імені Андрея є першою посмертною виставкою митця. У студію ж Львівського радіо завітає дружина Володимира Патика – пані Рома. Спогади про Великого Майстра звучатимуть у четвер, 8 вересня, о 14.30 в програмі «Зустріч на Князя Романа». Ведуча – Ірена Вовк.

—————-

Ціни усе зростають і як раніше  актуальними є питання економічної безпеки краян. З цього приводу спілкуватимемось з фахівцями у радіопрограмі Наталі Сохан «Формула безпеки» у четвер, 8-го вересня, о 18-й годині 20 хвилин.

Учасники: О.Яковець – радник міністра соціального захисту України, (другий учасник визначається).

——————

Кафедру сходознавства Львівського національного університету імені Івана Франка та Ісламську Республіку Іран поєднує тривала співпраця. Про перспективи розвитку сходознавства у Львові говоритимемо у радіопрограмі «Сусіди» у четвер, 8-го вересня, о 21-й годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

Учасники: заступник декана філологічного факультету ЛНУ ім..І.Франка І.Яремчук та викладач кафедри сходознавства, іраніста Н. Вишневська.

——————КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ