Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 9 квітня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 9 квітня

Хто вони – казкарі? Чи прилітають весною з птахами, чи народжуються між пелюстками троянд. Про Ганса Християна Андерсена та його казки у радіопрограмі «Планета дітей» у суботу, 9-го квітня, о 8-й годині   40 хвилин. Автор і ведуча – Наталка Криничанка.

—————–

30 років тому кар»єра професійного хіміка Юлії Курташ-Карп складалася більш, ніж вдало – вже обрана була тема кандидатської дисертації, написані перші розділи монографії і в один момент життя повернуло на 360 градусів.

Нині ж Юлія Курташ-Карп – відома українська поетеса, член Національної Спілки письменників України, громадська діячка, знавець  театру, просвітянка.

Чи не шкодує вона, що все саме так і  склалося в її житті дізнаємося в авторській радіопрограмі Олеся Дяка «Формат Слова» 9-го квітня, в суботу, о 9-й годині 20 хвилин.

——————

У радіопрограмі “Від бароко до року” – відкриваємо для себе  чудового українця ,  Северин-Мстислав-Ігор Палидович, сценічне ім’я Ерко — український співак із США, який виконує український ліричний шансон, український шансоньє.Будемо слухати і насолоджуватись найкращими його піснями у суботу, 9-го квітня, о 14-й годині 30 хвилин разом з автором  і ведучою Любов»ю Фітьо.

—————-

Розмова з демобілізованим добровольцем і активним волонтером Юрієм Гашківим – він боєць легендарної 95-ї бригади і учасник не менш легендарного Рейду українських захисників на Сході. Про воєнний шлях десантників та його повернення у мир – слухайте в радіопрограмі «Операція Україна» в суботу, 9-го квітня, о 18-й годині 10 хвилин. Автор і ведуча – Оксана Бабенко.

——————

Другий міжнародний мистецький проект «Європейські музичні зустрічі у Львові» спеціалізованих музичних шкіл України та країн Європи ознайомить львів”ян з виконавськими традиціями різних мистецьких шкіл. Як ця мистецька подія дозволить розширити світ музики, ознайомитись з музичною культурою наших народів та, можливо,  відкриє нові імена почуєте у радіопрограмі “Основа” у суботу, 9  квітня, о 18 годині 35 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

—————-

У мистецькому доробку композитора Валерія Квасневського багато творів різних жанрів та значне місце  посідає духовна музика, на якій, у часі великоднього посту, і буде зосереджена  увага автора і ведучої програми «Із золотих фондів львівського радіо» Галини Рокецької у суботу, 9-го квітня, о 21-й годині 10 хвилин.

—————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:07, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
20:03, п`ятниця, 23 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0