Слухайте в ефірі Львівського радіо цими вихідними

Слухайте в ефірі Львівського радіо цими вихідними

Якими є Веселики відомої української поетеси ТЕТЯНИ ЛИСЕНКО ? Як про дітей і для дітей пише ця талановита жінка? Чи схожі ви і ваші друзі на героїв Веселиків Тетяни Лисенко ? Про це та інше з Дорофеєю і Лесиком, львівськими школярами у суботу, 3 червня, о 14:45 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» Ведуча Наталка Криничанка.
——————–
У програмі «Зустріч на князя Романа» у суботу, 3 червня, о 14-й годмні 20 хвилин з Євою Якубовською говоритимемо про Череп суспільства, а саме дослідження пропаганди українським письменником Олегом Шинкаренком.

—————
У радіопрограмі «Операція Україна» журналіст Ганна Шкряда у суботу, 3 червня, о 18-й годині 10 хвилин запропонує: із чим до неба звертаються українські оборонці. Про військове паломництво до французького Люрда і силу молитви воїнів. Також розповідь про те, як відбуватиметься призов офіцерів запасу та готовність Львівщини служити.
Незабаром християни святкуватимуть Свято Трійці, після Різдва та Великодня, – одне з найшанованіших свят в Україні. Згідно з однією з легенд, на Трійцю Бог створив землю та прикрасив її зеленню. Насправді, назва «Зелені свята» дуже стародавня, в її основі лежить культ дереви, культ квітів. Які барвисті та поетичні народні обряди і звичаї пов`язані  з цим святом поспілкуємось у радіопрограмі  Аліни Литвинової «Основа» у суботу, 03 червня, о 18-й годині 35 хвилин.

Учасники:  доцент, кандидат хімічних наук кафедри біохімії, біотехнології та загальної хімії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, голова Львівської обласної організації “Товариство українок імені Ольги Басараб” Ярослава Ваврисевич, студенти університету з різних областей України.
—————-

Він був першим виконавцем пісні Кос-Анатольського “Карпатське танго”.  Як співак і контрабасист виступав з різними естрадними колективами, працював також у симфонічному оркестрі Львівської філармонії. Олександр Щеглов, про якого згадає радіопрограма «Із золотих фондів львівського радіо» в суботу, 3 червня, о 21.10. Редактор Г.Рокецька.

—————-

Чиї казки найрідніші? І хто найкраще знає дитячі таємниці ? Яким були «Оксанчині вередульки » і хто така «Медова ласунка» ? Про це та інше від авторки книги «Добрі мамині казки» письменниці , доцента Франкового університету ЛЕСІ КІЧУРИ о 14: 45 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» разом з Наталкою Криничанкою.
—————
Немає рідніших на землі людей, ніж батьки. З самого нашого народження вони піклуються про нас, люблять більше за все на світі. Вони ладні зробити все, аби ми були здорові та щасливі. І ми маємо бути вдячними за це. 1-го червня весь світ відзначав день батьків. Це свято доволі молоде. Його започаткували на рівні Генеральної Асамблеї ООН у 2017 році. Про свято – у програмі «Територія доброти», у неділю о 18.10. Журналіст Ольга Мельник.
—————-
Часові і просторові характеристики музичного мистецтва. Про плинність часу, його сприйняття і вплив на життя музиканта – роздуми диригента, художнього керівника симфонічного оркестру «Пори року», керівника Міжнародного музичного фестивалю «Музика без кордонів», заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Логвіна. Програма «Львів музичний» прозвучить о 21.10. Ведуча Ірена Вовк.
——————-
Віртуозність і її прояви у різних іпостасях: музичній, театральній, філософсько-життєвій. Інтерв’ю з вокалістом, віолончелістом, мистецьким діячем Володимиром Бедзвіним (Львів – Ванкувер) прозвучить у програмі «Зустріч на Князя Романа» о 14.20. Ведуча Ірена Вовк.
—————-
У кожного поета-пісняра історія успіху завжди неповторна, Муза творчості унікальна. Про тонкощі пісенного мистецтва й історію народження авторських текстів пісень, що стали шлягерами, а також творчу співпрацю з ВІА «ВАТРОЮ» розповість український поет-пісняр Богдан Стельмах. З чого, власне, почалася Пісня в його житті і коли співається найкраще, почуєте в розмові з українським поетом Богданом Стельмахом в ефірі Львівського радіо в програмі «Слово» з Оксаною Галаник , о18:30.

——————–

Про підсумки Десятого Дитячого книжкового форуму, ви почуєте від автора і ведучої Вікторії Мацькович, яка розкаже про те, як читає малеча у Львові, які книжки сьогодні в моді, що відбувається на ринку видавництв. Нашими героями є звичайні юні читачі, а також письменниця Мар’яна Савка, програмна директорка форуму Софія Челяк, очільниця управління освіти Зоряна Довганик. Понеділок, 5 червня, радіожурнал «МІСТО» о 8-й годині 10 хвилин.
—————–

Чому Зелені свята називаються Зеленими чи Русаліями ? Як переплетена традиція спілкування давніх слов»янських народів зі світом природи ? Про це та інше з ОЛЕНОЮ ЛАНЬ – письменницею , журналістом , дослідницею давніх традицій у радіопрограмі “Світлиця” у понеділок, 5 червня о 21:10 . Автор і ведуча Наталка Криничанка.
—————
Відголоски пам’яті, що проростають у нове життя разом з творчістю сучасників. Пам’яті українського композитора Степана Гумініловича програма «Зустріч на Князя Романа» у понеділок, 5 червня. Ведуча Ірена Вовк. Гості – берегиня сучасної української пісні Ілларія і збирач зразків творчості Великих Українців, виконавець Орест Цимбала.
——————

У радіопрограмі «Арт-факти» у понеділок, 5 червня, о 21 годині 30 хвилин йтиме мова про художню виставку «Неологізм» від Володимира Немири. Автор і ведуча Лідія Станіцька.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:43, п`ятниця, 26 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0