Стартуємо у п’ятому сезоні «Перегонів на ТРК «Львів»

Стартуємо у п’ятому сезоні «Перегонів на ТРК «Львів»

5-й сезон цієї дитячої військово-патріотичної програми розважатиме глядачів новими конкурсами, командами та зірковими гостями. Тепер команди будуть сформовані з учнів різних шкіл, а до вихованців львівських клубів ми цьогоріч приїжджатимемо особисто. У минулих сезонах львівські УДЮМКи відвдували нас на змаганнях, тепер же ми, аби бути «ближче до джерел», їдемо до них. Таким чином ви побачите, як на практиці працює патріотичне виховання.

Автор ідеї та керівник проекту Галина Тарадайка зазначає, що такі конкурси програми на військово-патріотичну тематику пробуджують у дітях почуття патріотизму, повагу до військовиків та надихають на героїчні вчинки.

А завдяки режисеру Вікторії Холстиніній, яка працює над програмою ще з першого випуску, 5-й сезон вийде на екрани із творчими вдосконаленнями.

У новому році змінилась ведуча: Марія Мартинова вже закінчила Національну академію сухопутних військ і поїхала до Києва працювати за спеціальністю. Натомість з нами тепер інша Марія – Ткаченко, теж курсантка, теж Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного. А із офіцером Мартиновою ми продовжимо спілкування у телеформаті, бо як казала Ліна Костенко: « …і кожен фініш – це, по суті, старт».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ19:31, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:07, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:43, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0