ТРК «Львів» презентуватиме відеофільм про українських заробітчан

ТРК «Львів» презентуватиме відеофільм про українських заробітчан

ТРК «Львів»  запрошує шанувальників  національного телеефіру на прем’єру відеофільму «Неаполь – місто попелюшок», створеного за мотивами п”єси львівської письменниці Надії Ковалик та вистави Національного театру імені Марії Заньковецької у режисурі Федора Стригуна, народного артиста України. Це перша за останній десяток літ спроба львівських телевізійників з Високого Замку відновити фільмовиробництво власними силами.

У часи відсутності національного кіна, національної драматургії львів’яни вирішили  усупереч усім перешкодам заявити свою громадянську на творчу позицію, створивши, по суті, на «ентузіазмі» конкурентноспроможний творчий продукт – телефільм.  Ще б пак: проблему  біженців, нелегальних остарбайтерів, якими заполонена уся Європа (більшість з них – жінки з України) ми начебто досі не помічаємо у нашому соціумі. Ніхто про це не говорить ні на державному, ні на творчому та правових полях!

Театр і телебачення вирішили порушити  цю «мовчанку».

До Вашої уваги – прекрасні акторські роботи відомих акторів-заньківчан, талановита робота театру та творча креативність молодих телевізійників: Ольги Маркуль та Ольги Дрозди (з їх командою телеоператорів), яким повірив і дав можливість творчої реалізації виконавчий директор філії НТКУ Михайло Хвойницький, та творчо-організаційної підтримки редактора Світлани Максименко.

Отож,  «Неаполь – місто попелюшок» – на нашому телеекрані.

 

Презентація відеофільму відбудеться 1 грудня, о 14.00, на Камерній сцені Національного академічного драматичного театру ім. Марії Заньковецької у Львові.

 КоментаріВалентин коментує:
12:56, понеділок, 12 грудня 2016
 

А коли буде прем’єра телевистави у ефірі ТРК Львів?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ