В перші дні весни Львів відвідали представники Китайської Народної Республіки в межах грандіозного мистецького проекту «РАДІСНЕ СВЯТО ВЕСНИ»

В перші дні весни Львів відвідали представники Китайської Народної Республіки в  межах грандіозного мистецького  проекту «РАДІСНЕ СВЯТО ВЕСНИ»

Перший заступник Посла КНР в Україні, пані Чжан Вей, художній керівник Чженжоуського театру опери та балету Сунь Шу Цзе  з делегацією діячів культури  завітали до ТРК  «Львів». Дипломати, митці з Китаю , разом з директором телекомпанії Михайлом Хвойницьким обговорили плани подальшої співпраці в інформаційній галузі .

Нагадаємо, в кінці минулого року було підписано «Лист про наміри співпраці» між Посольством КНР,  Державним комітетом телебачення та радіомовлення, Львівською філією НТКУ та Міжнародною громадською організацією “Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва».

З початку року колективом Львівського телебачення продубльовано українською мовою кілька серій пізнавальних документальних фільмів виробництва китайських телекомпаній. А  представники Міжнародної громадської організації « Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» за підтримки Посольства КНР в Україні  організували для львів’ян вже два  яскраві видовищні проекти: Міжнародний фестиваль «Китайський новий рік у Львові» та грандіозний виступ артистів Чженчжоуського театру опери та балету, представників Шаолінської школи бойових мистецтв “Тагоу” у Львівському театрі опери та балету.

 

Завершилася програма перебування китайської делегації у Львові великим спільним  майстер- класом за участю учнів найвідомішої школи бойових мистецтв Шаолінь «Тагоу» та засновника і тренерів Бойового Гопака. На завершення зустрічі гості вихованці школи  «Тагоу» подарували інвентар для занять вихованцям львівської “Академії традиційного гунфу під керівництвом шифу Миколи Пляскіна.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ