У Мінську домовилися про великоднє перемир’я на Донбасі

У Мінську домовилися про великоднє перемир’я на Донбасі

Тристороння контактна група домовилася в Мінську про припинення вогню на Донбасі з 0.00 30 квітня. З цією ініціативою виступила Україна, повідомив журналістам спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік, передає БІЛТА.

 

“Підтримку отримала ідея повного припинення вогню, особливо у зв’язку з наступаючою Пасхою і травневими святами”, – сказав він.

 

Сайдик озвучив заяву контактної групи з цього приводу. “Домовлено, що відповідні розпорядження про повне дотримання режиму припинення вогню будуть доведені до всіх відповідальних осіб на місцях. Також підтверджено, що будуть зроблені необхідні кроки з метою гарантування безпеки спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ”, – йдеться в заяві.

 

Тристороння контактна група буде відслідковувати дотримання цього рішення і зробить необхідні кроки, включаючи проведення негайних взаємних консультацій в разі його недотримання.

“У зв’язку з вищезаявленим Тристороння контактна група звертається до спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, щоб вона вказувала у своїх звітах відповідальних за конкретні порушення режиму припинення вогню, якщо такі випадки будуть мати місце”, – зазначено в заяві.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ7:45, п`ятниця, 15 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:33, четвер, 14 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:30, четвер, 14 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0