Телеканал

Lviv_FB_avatar  24 грудня 1957 року позивними новоствореної телестудії з найвищою у Європі телевежею на Замковій горі (570 метрів над рівнем моря!) Львів юридично задекларував початок офіційної діяльності обласного комітету з телебачення і радіомовлення. Сьогодні – філія ПАТ НСТУ “Львівська регіональна дирекція”.


 

Одна з найстаріших в Україні серед регіональних телерадіоорганізацій, практично друга після Київської, вона на першому етапі охоплю- вала своєю творчою увагою весь західний регіон України: Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Волинську, Рівненську, Чернівецьку та Закарпатську області.

Державні телерадіокомпанії після реорганізації вже офіційно, з 28 вересня, працюють як філії НТКУ.

З 19 січня 2017р. Публічне акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України” є юридичною особою, що утворена шляхом перетворення Національної телекомпанії України відповідно до Закону України “Про Суспільне телебачення і радіомовлення України” (далі – Закон), постанов Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 № 693 “Про утворення публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” та від 05.08.2015 № 567 “Деякі питання утворення публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”. 18 травня 2018 року Львівська філія Суспільного отримала новий логотип UA: ЛЬВІВ.