Menu

Опозиція закликала провести "європейський" майдан у Києві

Обговорити на Львівському Форумі

Опозиційні фракції Верховної Ради ініціюють проведення 24 листопада в Києві національної акції на підтримку євроінтеграції й підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це сказав голова фракції «Батьківщини» Арсеній Яценюк.

За словами політика, три опозиційні сили (УДАР, ВО «Свобода», ВО «Батьківщина») підписали спільну заяву зі зверненням до всіх парламентських і непарламентських сил про те, щоб провести 24 листопада в Києві велику загальноукраїнську національну акцію, що підтримала б курс України на європейську інтеграцію.

Яценюк також повідомив, що опозиція закликає всі громадські організації взяти участь в акції й уже погодила свої дії з рухом "Третя республіка" колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Депутат підкреслив, що це має бути не політична акція, а насамперед народний виступ.

Раніше про акцію протесту проти провалу євроінтеграції України заявляв представник Громадського руху «Третя українська республіка» Віктор Матчук.

Додамо, що Україна і Європейський Союз на Вільнюському саміті 28-29 листопада 2013 року планують підписати угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі. Одна з умов підписання угоди – звільнення Юлії Тимошенко, яку 11 жовтня 2011 року суд засудив до 7 років позбавлення волі. Решту ж потрібних для євроінтеграції законів нардепи прийняли.
Джерело Ukranews

Додати коментар


Захисний код


Оновити

Новини

ЛОДТРК

Проекти ТБ

Слідкуйте за нами

Партнери