Керівництво

hvojnuckuj  Хвойницький Михайло Григорович, директор виконавчий філії ПАТ НСТУ “Львівська регіональна дирекція”

Народився у 1956 році.

Освіта : Львівський державний унверситет ім. І.Франка, журналіст.

Працював ґенеральним директором телекомпанїї “Міст”.

У 1999 році присвоєно звання Заслужений журналіст України.

Також очолював дирекцію творчо-виробничого об’єднання ТРК “Львів”.


 

nozdrin Ноздрін В’ячеслав Олександрович, заступник директора  з технічних питань

Народився 19 листопада 1951 року у м.Львові в сім’ї службовців. У 1974 році закінчив Львівській політех- нічний інститут, за спеціальністю – інженер автоматизованих систем управління. Працював інженером- конструктором на Львівському заводі “Мікроприлад”. З квітня 1977 року – у Львівській телерадіокомпанії. Пройшов шлях від інженера відділу ремонту телевізійної техніки до головного інженера. В 1995-2000 рр. очолював технічну службу спільного українсько-словацького підприємства “Телерадіокомунікації”. Брав активну участь у впровадженні нових телевізійних комплексів та модернізації технічної бази в телерадіокомпаніях України. Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

З листопада 2000 року знову у Львівській облдержтелерадіокомпанії на посаді заступника генерального директора з технічних питань. Під його керівництвом здійснюється технічна реконструкція обласного телерадіомовлення. Впровадженні сучасні цифрові знімальні та монтажні відеокомплекси, цифрові технології в обласному радіомовленні.

На сьогоднішній день завершується повний перехід телевізійного та радіомовного виробництва на цифрову платформу.Нагороджений Почесною грамотою Держкомтелерадіо України, грамотами обласної адміністрації та облради. Почесний радист України.


 

Gulyk_Ihor Ігор Костянтинович Гулик, заступник директора

Народився 22 жовтня 1962 року у смт. Товсте Заліщицького району Тернопільської області.

1984 року закінчив з відзнакою факультет журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка.

У середині 1980-х почав працювати журналістом. Працював у першій масовій національно-демократичній газеті Галичини «За вільну Україну», де керував відділом політології.

Пізніше працював головним редактором тижневика для української діаспори у США та Канаді «Міст».

У 2002 році Ігор Гулик став випусковим редактором, а у вересні 2006 році — головним редактором «Львівської газети».

У квітні 2008 року він прийшов на посаду головного редактора газети «Львівська пошта», яку обіймав до 2010 року, а з 1 жовтня 2010 року його знову було призначено головним редактором та директором «Львівської газети».

З 7 вересня 2015 року Ігор Гулик обіймав посаду директора творчо-виробничого об’єднання телебачення ТРК “Львів”, а у січні 2016-го його призначено заступником виконавчого директора Львівської регіональної філії НТКУ.

Член Національної спілки журналістів України, лауреат премії «Золоте перо» НСЖУ (2011).