50% приросту пасажиропоку та нові рейси: аеропорт «Львів» прозвітував за діяльність від початку 2017-го року

Сьогодні, 14 серпня, під час апаратної наради у Львівській ОДА про діяльність за перше півріччя прозвітувала очільниця Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська.

То ж за інформацією Тетяни Романовської, загалом, за січень-липень 2017 р. пасажиропотік зріс на 50,9% в порівнянні з показником аналогічного періоду минулого року і досяг позначки в 564,1 тис. пасажирів. Кількість рейсів зросла на 38,6%, з 4686 до 6493.

Кількість рейсів за січень-червень 2017 р. склала 5225 (4109 міжнародних і 1116 внутрішніх), будучи на 39,0% вищою за показник минулого року (3760).

У цьому році вдалося розширити географію польотів з/до Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького через виконання нових рейсів:

1. з 31 березня авіакомпанія «Роза вітрів» виконує чартерні рейси на лінії Львів-Брешія-Львів (Італія) з частотою 2 рейси на тиждень;

2. з 13 квітня Wizz Air, найбільша лоу-кост авіакомпанія в Центральній та Східній Європі, а також найбільший лоу-кост авіаперевізник в Україні почала виконувати регулярні рейси у напрямку до Вроцлава (Польща). Частота виконання – 2 рейси на тиждень, з 21 вересня – тричі на тиждень;

3. з 6 червня авіакомпанія «Браво Ейрвейз» виконує чартерні рейси у напрямку до Монастіра (Туніс);

4. з 18 червня авіакомпанія «Wizz Air» розпочала виконання рейсів у напрямку до Берліна (Німеччина) з частотою 2 рейси на тиждень;

5. з 23 червня польська авіакомпанія «LOT Polish Airlines» відкрила новий регулярний рейс зі Львова до Познані (Польща) з частотою виконання 2 рейси на тиждень.

З 14 липня АК «МАУ» замість рейсів до Вільнюса, виконання яких розпочато 16 вересня минулого року, здійснює рейси на лінії Львів-Каунас.

А 4 серпня авіакомпанія «LOT Polish Airlines» відкрила новий регулярного рейсу на лінії Бидгощ-Львів-Бидгощ (Польща), що виконується двічі та тиждень.

Окрім того, уже восени в аеропорту очікують прийняти мільйонного пасажира.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ