Абонплата за газ: НКРЕКП адекватно відреагувала на звернення уряду – Гройсман

Абонплата за газ: НКРЕКП адекватно відреагувала на звернення уряду – Гройсман

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, адекватно відреагувала на звернення уряду щодо абонплати на газ.

Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав журналістам після конференції “Професійна освіта та підготовка робітничих кадрів: сприяння соціально-економічному та регіональному розвитку України”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Те, що я почув сьогодні, – вони зупинили це рішення. Я вважаю, вони адекватно відреагували на наше звернення. І в майбутньому їм треба більше інформувати про те, що вони хочуть зробити, які будуть наслідки, подивитися”, – сказав Гройсман.

Він запевнив, що у суботу провів наради та всі необхідні розрахунки, аби зрозуміти ті цифри, що їх ухвалила НКРЕКП. “Я побачив, що при відділенні абонентської плати зростання середнього чека для людини, що живе в багатоповерховому будинку. Я цього абсолютно не зрозумів… Якщо Національна комісія робить відділення ціни газу від ціни транспортування, вводить якусь абонплату, за якої ціна газу зростає, – це абсолютно неприпустимо. Нехай комісія всередині 6879 відокремлює, що з того коштує транспортування, а що – сам газ. Але ні в якому разі не може бути так, що 2+2=8″, – заявив Прем’єр-міністр.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ