Аброськін закликає Раду посилити відповідальність за насилля над малолітніми

Впровадження Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканності малолітніх, та посилення відповідальності за такі злочини є нагальним питанням. Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін.

«На наступному тижні Верховна Рада України розпочне свою роботу в пленарному режимі. Я сподіваюсь, що на цій сесії буде розглянутий та прийнятий в цілому законопроект щодо впровадження Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього, та посилення відповідальності за такі злочини», – написав Аброськін.

Він наголосив, що впровадження такого реєстру є нагальним питанням, бо майже щодня здійснюється сексуальне насилля над малолітніми, і кількість таких скоєних злочинів є «епідемією», «бо кожен із злочинців впевнений в своїй безкарності, тому що жертвам та їм батькам буде соромно розголошувати факт такого насилля, а значить, він зможе уникнути відповідальності». 

«Про невідкладне прийняття та подальшу імплементацію положень цього законопроекту свідчить кожний факт насилля над дітьми. Наші діти потребують захисту. Кожен день затримки прийняття цього законопроекту – це наша мовчазна згода на скоєння злочинів проти наших дітей, проти майбутнього України», – додав Аброськін.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ