АП: Порошенко підписав указ про припинення громадянства Саакашвілі

АП: Порошенко підписав указ про припинення громадянства Саакашвілі

В Адміністрації Президента України підтвердили інформацію про підписання главою держави указу про припинення громадянства Міхеїла Саакашвілі.

Про це Укрінформу повідомили в АП.

“За поданням Державної міграційної служби, яка навела переконливі факти подання недостовірної інформації при оформленні заяви, Комісія з питань громадянства при Президентові України вирішила підтримати клопотання щодо припинення громадянства України Міхеіла Саакашвілі та рекомендувала Президенту ухвалити відповідне рішення. На основі рекомендацій глава держави підписав відповідний указ”, – зазначив співрозмовник агентства.

В Адміністрації додали, що відповідно до законодавства про захист персональних даних, відповідний нормативний акт не підлягає публікуванню, оскільки містить конфіденційну інформацію, зокрема персональні дані.

Як повідомлялося, Саакашвілі отримав українське громадянство згідно з указом президента України Петра Порошенка наприкінці травня 2015 року. Він очолював Одеську обласну державну адміністрацію півтора роки – з 30 травня 2015 року до 9 листопада 2016 року, після чого оголосив про свою відставку.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ