Археологи виявили цінну знахідку у Високому замку

Фахівці науково-дослідного центру “Рятівна археологічна служба” Інституту археології НАН України під час досліджень території парку “Високий замок” у Львові знайшли фрагмент мурів XIV ст. Як заявив археолог Остап Лазурко, цю територію досліджували неодноразово, але жодного разу не вдавалося виявити таку знахідку.

“Вперше під час археологічних досліджень ми виявили фрагмент мурів Високого замку. За розмірами цегли мур орієнтовно датується XIV ст. Це, ймовірно, фрагмент мурів так званої захаби – в’їзду на Високий замок. Фрагмент не є автентичним, адже це впалий шматок стіни”, – сказав Лазурко.

Зазначається, що на початку вересня “Рятівна археологічна служба” розпочала дослідження в парку “Високий замок”. На замовлення ЛКП “Зелений Львів” археологи мають провести шурфування кількох ділянок, які планують відвести під будівництво станцій та проміжних опор під майбутню канатну дорогу. Самі ж руїни Високого замку реставрують та законсервують. На це передбачено понад 5 млн грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ