Аудит антикорупційної системи політизується з наближенням виборів – Порошенко

Президент Петро Порошенко запрошує всіх міжнародних партнерів долучатися до участі у проведенні незалежного аудиту антикорупційної системи України, бо через наближення виборів це питання переводиться у політичну площину. Про це він заявив на відкритті 14-го Щорічного міжнародного форуму “Ялтинська європейська стратегія”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я вважаю абсолютно необхідним незалежний аудит антикорупційної системи в Україні. Хочу скористатися можливістю і запросити до участі під егідою Світового банку чи іншої респектабельної установи до проведення ефективного аудиту роботи Української держави у сфері боротьби з корупцією, тому що, особливо зараз, коли в нас залишилося півтора року до виборів, від професійного обговорення включно з представниками державних органів ми переходимо до якихось політичних перипетій і боротьби”, – сказав Порошенко.

Перед цим, коментуючи ситуацію з корупцією в нашій державі, Президент зазначив, що, попри істотні зрушення у її подоланні, “на жаль, корупція в Україні існує”.  

“Ми повинні подивитися, в чому проблема, і як ми маємо її подолати. Я відкритий для цього і вас запрошую”, – закликав Порошенко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ