Аваков вважає, що треба негайно переписати закони про громадянство

Аваков вважає, що треба негайно переписати закони про громадянство

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков переконаний у необхідності внесення змін в українське громадянство щодо надання й позбавлення громадянства.

Про це він повідомив у Facebook.

“Переконаний, що восени, з початком роботи парламенту потрібно негайно вносити коригування в українське законодавство – чіткіше, твердіше й недвозначніше прописавши процедури надання й позбавлення громадянства, непохитні права громадян України – незалежно від будь-чиєї волі або у самій Україні та за її межами”, – написав Аваков.

Він нагадав, що Росія оголосила про спрощену процедуру отримання громадянства для українців. “Та ось питання – а чого ради, навіть погано освіченому, забитому пропагандою раша тіві людині вступати у російське підданство і брати російський паспорт? Може, грошей більше заробляти стане, податки менші, якість життя вища? Якщо ви не живете в екрані раша тіві – то ні. Ніяк…”, – додав він.

За словами Авакова, в Україні на сьогодні є багато недоліків, “за багато що соромно й купа всього недоробленого, але ж і зроблено нами ох не мало” і за останні три роки є чим гордитися, “і це при війні з російською імперією, що має нахабство пропонувати тепер нашим громадянам спрощене російське підданство.”.

“Якщо після трьох років війни, смертей і брехні, принесених Росією українцям, – все ще залишається той простак, який нехай навіть говорить не так, як я, на слобожанському українському суржику, а на чистому лінгвістичному російському – і він хоче возз’єднатися з “матінкою Росією” – нехай!. Терміново нехай бере собі російський паспорт! Тільки наше українське громадянство з такого роду вчинком сумісно бути не повинно. Ніяк”, – підкреслив міністр.

Як повідомлялося, Російська Держдума прийняла поправки до закону з питань громадянства, серед яких, – спрощене громадянство РФ для українців.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ