Балчун підтвердив, що йде з Укрзалізниці: Це була найскладніша місія в житті

Польський топ-менеджер Войцех Балчун заявив, що залишає посаду голови правління ПАТ “Українська залізниця”.

Про це він написав у Фейсбуці.

“Це була найскладніша і найважливіша місія в моєму бізнесовому житті. Країна, де до цього я був лише раз. Інші корпоративна культура, правове середовище, звичаї, інша мова”, – розповів Балчун.

Він також зізнався, що ситуація в компанії виявилася набагато важчою, ніж він розраховував.

“Від початку було відомо, що ця місія не триватиме вічно. Я розумів, що, у першу чергу, на мої плечі ляже тягар організації процесу керування фірмою. Ситуація, яку я застав, була набагато складнішою, ніж можна було комусь уявити. Кілька місяців промайнули дуже швидко. Отож, ми стабілізували компанію, поліпшили всі економічні показники, підготували п’ятирічну стратегію, відновили репутацію компанії на міжнародній арені, повернулися на шлях інвестицій, запустили нові пасажирські сполучення. Але багато що і не склалось, що є природним з огляду на масштаби проблем Укрзалізниці”, – зазначив Балчун.

За його словами, в період діяльності його команди в Укрзалізниці відбулося значне покращення фінансового стану товариства. Наостанок Балчун пообіцяв “тримати кулаки” за нову команду в Укрзалізниці.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ