Безвіз у дії: кордон перетнули майже 13 тисяч українців, відмов – 17

Безвіз у дії: кордон перетнули майже 13 тисяч українців, відмов – 17

Від початку запровадження безвізу кордон з країнами Європейського Союзу перетнули більше 365 тисяч громадян України і лише 17 українцям відмовлено.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

“Станом на 6 годину 17 червня безвізовим режимом перетину кордону з ЄС скористалися 12 тисяч 875 громадян України”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що від початку запровадження безвізу кордон з країнами ЄС перетнули більше 365 тисяч громадян України. Майже 74 тисячі громадян України використовували біометричні паспорти. Із них 12 тис. 875 українців скористалися саме перевагами безвізового режиму і перетинали кордон, маючи лише біометричний паспорт.

“Прямуючи в країни Європи в рамках безвізових подорожей 3 тис. 750 громадян, а це 29%, користалися авіаційним транспортом. Інші слідували залізницею чи перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з ЄС, більшість з яких на кордоні з Польщею (5 тис. 210 громадян України) та Угорщиною (1 тис. 805 громадян України)”, – повідомляє прес-служба.

Лише протягом доби від 18:00 16 червня кордон з країнами ЄС перетнули більше 4 тисяч наших співвітчизників.

У ДПСУ поінформували, що з початку впровадження безвізу у перетині кордону відмовлено 17 громадянам України.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ