Благодійна акція до Дня Святого Миколая

До Дня Святого Миколая у «Західній електроенергетичній системі» вирішили допомогти Чудотворцю придбати подарунки для дітей із сиротинців, якими опікуються уже другий рік.

 

Зокрема, родинному дому «Покрова» (де проживають хлопці віком від 6 до 20 років, які опинилися у складних життєвих обставинах) було придбано місячні абонементи на заняття з плавання в одному із львівських спортивно-оздоровчих комплексів. Окрім цього, за проханням керівника закладу отця Михайла, для дітей також було закуплено необхідні медикаменти.
Також, для вихованців родинного дому «Покрова» минулого року «Західна енергосистема» облаштувала комп`ютерний клас та провела навчальний курс. Оскільки, для керівництва «енергосистеми» було важливо не лише подарувати дітям комп»ютерну техніку, але й навчити грамотно нею користуватись.
Окрім родинного дому «Покрова» у м.Львові, «Західна енергосистема» опікується спеціалізованою школою-інтернатом «Надія» у смт. Верхнє Синьовидне Львівської області, де живуть та навчаються дітки з вадами розвитку, віком від 6 до 16років.
Саме для них працівники «енергосистеми» організували збір коштів та провели доброчинний вечір із аукціоном, де зібрали 29 тисяч грн. за які було придбано теплі спортивні костюми, а профспілковий комітет «Західної ЕС» придбав пакунки з солодощами.
«Західна енергосистема» постійно намагається надати посильну допомогу цим дітям та внести у їх життя побільше радісних подій та емоцій. Тому, цьогоріч до дітей з школи-інтернату «Надія» енергетики привозили артистів із лялькового театру, які ставили для них виставу, а для хлопців із родинного дому «Покрова» організували день розваг у аквапарку та похід на виставу до Львівського цирку.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ