Бойовики перешкоджають відновленню електропостачання Катеринівки – СЦКК

Ватажки бойовиків ОРЛО протягом тривалого часу показують свою незацікавленість та створюють перешкоди щодо відновлення цивільної інфраструктури Донбасу.

Про це інформує прес-центр АТО.

Так російська сторона СЦКК, як і керівництво ОРЛО, ігнорують погіршення умов проживання місцевого населення н. п. Катеринівки через відсутність електропостачання.

“На адресу СЦКК надійшла заявка від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» щодо сприяння в організації ремонтно-відновлювальних робіт повітряної лінії електропостачання 6 кіловольт в районі населеного пункту Катеринівка (Луганської області). Нагальність аварійних робіт викликана тим, що населення Катеринівки вже 9 діб знаходиться без електропостачання. Враховуючи погіршення погодних умов та пониження температури, умови проживання місцевого населення погіршуються”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що українська сторона СЦКК в найкоротші строки забезпечила отримання гарантій безпеки від підрозділів Збройних Сил України по наданій заявці, в той час як з боку ОРЛО таких гарантій немає.

Так російська сторона СЦКК, як і керівництво ОРЛО, не вважають зазначені аргументи важливими для цивільного населення Катеринівки, зауважують у прес-центрі АТО.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ