Британські інструктори підготували вже понад 5000 українських військових

Інструктори Великої Британії з 2015 року вже підготували понад 5 000 військовослужбовців Збройних сил України, що на тисячу більше, ніж планувалося спочатку.

Про це йдеться на сайті британського уряду.

«Ми вже підготували понад 5 000 українських військовослужбовців, надсилаючи чіткий меседж, що ми віддані підтримці суверенітету та територіальної цілісності країни. У той час, як Велика Британія посилює свої позиції в світі, ми залишаємося поруч зі своїми українськими друзями», – наголосив міністр оборони Британії Майкл Феллон за результатами зустрічі у Лондоні з міністром оборони України генералом армії України Степаном Полтораком.

Феллон також повідомив, що Британія удосконалює модель підготовки в рамках операції «Орбітал» завдяки зосередженню уваги на циклі «Навчи Тренера» (Train-the-Trainer), а також навчанні та наданні консультацій, що, як очікують у Британії, сприятиме продовженню операції з підготовки українських військових протягом наступного року.

Під час зустрічі міністри оборони також обговорили те, як Велика Британія може підтримати реформи секторів оборони та безпеки в Україні.

Як зазначається, британські інструктори працюють в Україні з 2015 року в рамках операції «Орбітал», тренуючи ЗС України у багатьох оборонних навичках, таких, як виявлення мін та саморобних вибухових пристроїв, надання медичної допомоги та матеріально-технічного забезпечення.

Минулого року міністр оборони Британії Майкл Феллон підтвердив, що навчальна місія буде тривати принаймні до початку 2018 року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0