Будинок на вул. Свєнціцького, 16 буде внесений до Державного реєстру нерухомих пам’яток України

Як повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, будинок на вул. Свєнціцького, 16 буде внесений до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Ми отримали лист-відповідь від Міністерства культури України та витяг з протоколу засідання експертної комісії з розгляду питань занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. У них йдеться, що будинок на вул. Свенціцького, 16 буде занесений до Державного реєстру нерухомих пам’яток України», – розповів Андрій Москаленко.

За його словами, звернення щодо внесення вище вказаного об’єкту культурної спадщини Львова до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, було надіслано ще в листопаді 2017 року.

Нагадаємо, минулого року відповідно до рішення експертної комісії з розгляду питань занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, три об’єкти культурного спадщини Львова: будинок «Ломниця» (вул. Ак.Сахарова, 62а), монастирський комплекс Ордена Кармелітів босих (вул. Персенківка, 10 – вул. Стрийська, 45) та водогінна вежа у Стрийському парку (Стрийський парк, верхня тераса) також рекомендовано занести до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ