100 фільмів за 100 хвилин покажуть у Львові

100 фільмів за 100 хвилин покажуть у Львові

Всеукраїнський фестиваль однохвилиного кіно з усього світу — «100 фільмів за 100 хвилин 2016» завітає до Львова. Вже п’ятий рікпоспіль він збирає «однохвилинну сотню», покликану відновити ваші мозкові клітини, стомлені надшвидким життям», – повідомили організатори.

«100 фільмів за 100 хвилин» — це фестиваль кіно (не плутати з відео-роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи своїм прикладом, що «стислість – сестра таланту!». Серед робіт — призери та учасники Оскару, Канн, Берлінале, Бафти та інших премій та фестивалів.

«З самого початку створення проекту — це експеримент, передусім експеримент над собою. Гарантувати, що після перегляду вас можна буде назвати «нормальним», не може ніхто! Якщо у вас недостатньо часу для ста, десяти чи, навіть, одного фільму, якщо півторагодинна мелодрама вже після ввідних титрів переводить вас до царства Морфея — знайте, ця подія для вас!», – обіцяють організатори показу.

Покази «100 фільмів за 100 хвилин 2016» у Львові розпочнуться 10 листопада в кінотеатрах «Планета Кіно» у Форумі та King Сross, а також в Кінопалаці Коперніка.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ