16 квітня на Львівщині відбудеться загальнообласна весняна толока

16 квітня в межах відзначення Дня довкілля, який традиційно в Україні відзначається в третю суботу квітня, відбудеться загальнообласна весняна толока, повідомили в Департаменті екології та природних ресурсі.

Цього дня спільними зусиллями органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та громадськості проводитимуться роботи для поліпшення стану навколишнього середовища: озеленення та благоустрій вулиць населених пунктів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, придорожніх зон, упорядкування парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, ліквідація стихійних сміттєзвалищ. Важливим також є й здійснення робіт з висадження нових полезахисних смуг, насаджень у межах водоохоронних зон, лісів.

У День довкілля варто згадати й про необхідність приведення до належного екологічного стану наших водних ресурсів: джерел, берегів річок, озер та ставків.

Департамент екології закликає мешканців Львівщини долучитися до весняної толоки. Давайте разом подбаємо про середовище в якому живемо!

Колектив департаменту екології та природних ресурсів у День довкілля прибиратиме територію парку «Горіховий Гай».

Довідка.

День довкілля відзначається у нашій державі з 1998 р. згідно Указу Президента України «Про День довкілля» та на підтримку ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України та громадських природоохоронних організацій.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ