Центр надання адміністративних послуг запрошує до співпраці

Бажаєте постійно розвиватись, прагнете допомагати людям і працювати у сучасних комфортних умовах? Центр надання  адміністративних послуг запрошує активних, відповідальних, комунікабельних, дружніх та сміливих людей долучатись до команди працівників Центру. Конкурс триває до 5 грудня, інформує прес-служба ЛМР.

Центр надання  адміністративних послуг шукає адміністраторів – фахівців, які інформують, консультують та допомагають отримати адміністративну  послугу мешканцю.

Кваліфікаційні вимоги:

1.Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр», «спеціаліст».

2. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді головного спеціаліста – не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

3. Досвід ведення ділової документації.

4. Досвід надання консультацій клієнтам чи ведення переговорів.

Особисті якості: дисциплінованість; акуратність; відповідальність; вміння чітко формулювати свою думку та налагоджувати спілкування з людьми.

«Робота в ЦНАПі,  перш за все, це щоденне навчання. Адже спілкування з людьми, надання консультативної та правової допомоги є безпосереднім джерелом інтелектуального зростання. Водночас, ця робота не є легкою, адже покладає на кожного з працівників велику відповідальність. Консультування громадян, прийом документів та правильне їх оформлення потребують великої обізнаності. У роботі адміністратора  важливо уважно вислухати людину. Це дає змогу правильно проконсультувати та порадити найкращий шлях вирішення питання. Подяка людей – найвище задоволення від роботи», – розповідає працівник ЦНАПу Дмитро.

Зокрема, у ЦНАПі надають такі послуги: реєстрація бізнесу; земельні відносин; оформлення та видача паспортів; геодезія, земельний кадастр; торгівля та зовнішня реклама; оренда та реєстрація нерухомості; будівництво та архітектура; опіка та піклування.

«Робота в ЦНАПі – це можливість вчитись чомусь новому, розвиватися як спеціаліст і як особистість. Робота змушує кожного дня вдосконалювати свої професійні навики і, водночас, змушує бути ще й хорошим психологом, адже праця з людьми зобов’язує володіти хорошими комунікативними здібностями, вміти вирішувати різного роду проблемні випадки, в тому числі й конфліктні ситуації. Робота тут – це чудовий колектив, можливість кожного дня спілкуватися з новими людьми, знаходити нові знайомства, нових друзів», – ділиться враженнями Лілія, адміністратор ЦНАПу.

«Надіславши резюме на сайт  Львівської міської ради, пройшовши співбесіду, мені запропонували стажування у ЦНАПі. Початок моєї кар’єри починався з інформаційної довідки, згодом прийняття послуг Львівської міської ради та районних адміністрацій та реєстрації прав власності на нерухоме майно.

В команді ЦНАПу хочу бачити людей які є командою, яка робить одну справу», – додає Світлана, працівниця ЦНАПу.

Бажаєте приєднатися до команди Центру надання адміністративних послуг? Надсилайте своє резюме у відділ кадрів апарату виконкому ЛМР на електронну скриньку: kadry215@gmail.com (обов’язково вказуйте  в темі листа П.І.Б. та посаду). Контактний телефон: 032 2975804. Подавайте документи для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади за адресою: м. Львів, пл.Ринок,1 , каб.118. Контактний телефон: 032 2975830.

Конкурс відкритий до 5 грудня 2016 року.

Нагадаємо, з метою наближення адміністративних послуг до громад районів Львова, у місті працюють такі підрозділи ЦНАП: на пл. Ринок, 1 (Галицький район), на вул. І. Виговського, 32 (Залізничний район), на вул. М. Хвильового, 14а (Шевченківський район), на вул. Костя Левицького, 67 (Личаківський район), та на пр. Червоної Калини, 72А (Сихівський район). Також цьогоріч планують відкрити  ЦНАП і у Франківському районі – на вул. Ген. Чупринки, 85.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ