Депутати Львова внесли зміни до програми регулювання чисельності безпритульних тварин

Депутати Львова внесли зміни до програми регулювання чисельності безпритульних тварин

Депутати Львівської міської ради 17 березня під час засідання сесії внесли зміни до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Львові на 2015-2020 роки. «За» таке рішення проголосувало 48 депутатів, про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Згідно ухвали, евтаназію тварин, згідно з правками, можливо буде застосовувати тільки у трьох випадках: за наявності письмового висновку ветеринарного лікаря у разі невиліковної хвороби тварини, за наявності порушень у її поведінці, які є незворотними і не підлягають змінам та встановлені винятково лікарем, а також за наявності незатребуваних новонароджених сліпих цуценят на території ЛКП «Лев» або під час відлову.

Водночас, один із розділів ухвали подано в новій редакції. Відповідно до неї, найбільш ефективним і науково підтвердженим методом зменшення чисельності безпритульних тварин визнано метод біостерилізації. «За цим методом безпритульних тварин після відлову не знищують, а доставляють до притулку, де їх стерилізують, вакцинують комплексною вакциною, отримують обробку від гельмінтів та відпускаються на колишнє місце проживання, якщо вони не були прилаштовані», – йдеться в ухвалі. Окрім цього, стерилізовані тварини, які повертаються до попереднього місця перебування, мають бути візуально ідентифіковані та чіповані електронним транспондером.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ