Діяльність «Львівспецкомунтрансу» перевірить незалежний аудитор

Департамент ЖКГ Львівської міськради шукає компанію-аудитора для перевірки діяльності ЛКП «Львівспецкомунтранс». Як зазначено на сайті публічних електронних закупівель Prozorro, за цю послугу мерія заплатить 180 тис. грн. Аукціон розпочнеться 17 січня і триватиме до 20 січня.

«Коли на останній сесії міської ради розглядалось питання по ЛКП «Львівспецкомунтранс», громадськість вимагала оприлюднити інформацію про діяльність цього підприємства. Ми оголосили публічні торги. Очікуємо, що відгукнуться відомі компанії, які мають позитивний досвід роботи у цій сфері. Результати цього аудиту будуть максимально публічними – у цьому зацікавлені всі», – зазначила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич, передає прес-служба мерії.

Йдеться про звіт аудитора про фактичні результати перевірки надходжень та використання коштів міського бюджету на поповнення статутного капіталу ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Нагадаємо, виконавчий комітет міськради прийняв рішення про проведення зовнішнього незалежного аудиту ЛКП «Львівспецкомунтранс» за 2016 рік. Результати перевірки мають бути відомі до 1 березня.

Додамо, що наприкінці грудня на вул. Шевченка, 327г, почали встановлювати прес для брикетування сміття та сміттєобгортальну лінію. Компанія «Грінера Україна» дала «Львівспецкомунтрансу» в оренду це обладнання на три місяці, вартістю 10 грн/місяць. Мешканці протестували проти встановлення пресу на території промзони та перекривали рух транспорту на вул. Шевченка.

На сесії 26 грудня Львівська міськрада заборонила на території промзони колишнього заводу «Львівхімсільмаш» будь-яку діяльність пов’язану з відходами.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ