Для підтримки народних домів Львівщини куплять автобус за 1,4 млн грн

Депутати Львівської обласної ради затвердили програму підтримки народних домів. “За” таке рішення пороголосувало 78 депутатів, повідомив кореспондент Гал-інфо з сесійної зали.

Відповідно до розробленої Програми підтримки народних домів, передбачені кошти в сумі 4 млн 770 тис. грн.

Програма передбачає наступні заходи:

Проведення кінопоказів, концертів, майстер-класів, зустрічей з відомими людьми в народних домах Львівщини – 100 тис грн;

Організація гастролей колективів художньої самодіяльності – 500 тис. грн.

Проведення звітів з презентацією мистецького потенціалу кожного району області та гала-концерту у Львові за участі кращих колективів області – 270 тис. грн.

Закупівля автобуса для потреб галузі культури – 1 млн 400 тис. грн

Проведення конкурсу на кращі народні доми області та забезпечення їх сучасними технічними засобами – 1 млн 900 тис. грн.

Проведення конкурсу серед колективів художньої самодіяльності для надання їм фінансової підтримки на пошиття сценічних костюмів – 600 тис. грн.

Заступниця директора департаменту культури Львівської ОДА Мирослава Туркало заявила: “Є добра ідея, щоб цей автобус був закуплений для галузі культури. Його зможуть використовувати творчі колективи під час гастролей. Для початку він буде на балансі Львівської облради”.

На запитання Гал-інфо, чому такий дорогий автобус, вона відповіла: “А який же він має бути? Автобус має бути відповідно оснащений і передбачений на великі колективи на 40-50 місць”.

Вона додала, що автобус закуповуватимуть через тендер.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ