Для зняття з реєстрації та реєстрації місця проживання можна звертатися в Центри надання адміністративних послуг міста Львова

За 3 дні до Центрів надання адміністративних послуг звернулось майже 200 осіб за послугами реєстрації або зняття з реєстрації громадян. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Вже в перший день нововведень для зняття з реєстрації та реєстрації місця проживання в Центри надання адміністративних послуг міста Львова звернулося понад 50 мешканців, за три дні це більше 200 осіб та стільки ж на телефонну довідку Центру. Близько 30 осіб щодня в кожному районі міста, і кількість людей зростає.

Отримати послугу можна в будь-якому ЦНАП (пр. Червоної Калини, 72А, вул. К.Левицького, 67, пл. Ринок,1), незалежно від місця проживання в межах нашого міста.

Нагадуємо, що з 4 квітня змінився порядок зняття з реєстрації та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб. Відтепер повноваженнями вчиняти відповідні реєстраційні дії наділені виконавчі органи місцевих громад.

Органом реєстрації, згідно з ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», відтепер є районна адміністрація. Відповідну відмітку в паспорт громадянина України проставлятимуть органи реєстрації, окрім випадків відновлення втрачених документів та оформлення першого паспорту громадянина України. Місцеві громади передаватимуть інформацію про реєстрацію місця проживання для внесення до Єдиного державного демографічного реєстру.

Замовити послугу можна у будь-якому ЦНАПі міста, незалежно від місця проживання або місця реєстрації.

Зразки заяв на сторінці ЦНАПу у фейсбук, або за адресою www.city-adm.lvi.v.ua.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ