Е-квиток можуть впровадити до початку 2018 року

Вчора у міській раді Львова підписали угоду щодо фінансування проекту з впровадження е-квитка у транспорті. Як зазначив міський голова Львова реально е-квиток може почати працювати вже у 2018 році. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Місто – це як живий організм, який постійно потребує догляду. Людина лікує те, що її найбільше болить. Так само і з містом – завжди є певний пріоритет – проблема, вирішення якої вимагають мешканці. Не було води – займались водою. Були проблеми з теплом – почали прокладати тепломережі. На транспорт також є постійні нарікання, тому останніми роками приділяємо велику увагу цьому питанню. Підпал сміттєзвалища і подальша блокада міста, яка триває і досі, поставили проблему сміттєпереробного заводу.

Неможливо вирішити всі проблеми зразу і одночасно. В європейських містах, на які ми рівняємось, це зайняло десятки років. Ми маємо значно менше часу і суттєво менше грошей.

Але, на минулих виборах довіра, яку ви мені надали, отримала форму контракту. Я зобов’язався за наступні 5 років виконати дуже чіткий перелік завдань. Він отримав назву «Львів 2020» і з ним можна було ознайомитись як перед виборами, так і спостерігати за виконанням після. Всі наші плани, бюджетні призначення відповідають умовам цього контракту між владою та громадою.

Під час відкриття трамваю на Сихів ми підписали ще одну угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку – на впровадження електронного квитка на транспорті. Це дозволить нам нарешті навести порядок з оплатою, яка стане набагато більш комфортною та, що не менш важливо, облікованою. Реальні результати ми побачимо вже на початку 2018 року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ