Lviv IT Arena – найочікуваніша ІТ подія року

Lviv IT Arena  – найочікуваніша ІТ подія року , яка зібрала  саме у нашому місті найпрогресивнішу  думаючу  молодь та  відомих світових та вітчизняних  гравців індустрії інформаційних технологій.  Цьогорічний захід є найбільшою подією Західної України в історії таких конференцій.

 

Lviv IT Arena  охопила своїми надсучасними цифровими тенетами, практично, увесь світ. Учасники  з Великої Британії, Голландії, Румунії, Польщі, Росії, США радо ділились власним досвідом здобутками та напрацюваннями та, водночас, з не меншим інтересом дослухались до презентацій українських стратапів, а їх цьогоріч  було  хоч греблю гати.

 

Головні організатори , а це, нагадаємо,  –  Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг, – і  співорганізатори: компанія Eleks, Львівська спільнота тестувальників, Львівська бізнес-школа, Спільнота розробників Google (GDG), Бізнес-інкубатор StartupDepot, Спільнота спеціалістів у сфері інформаційної безпеки (WISC), Школа проектного менеджменту і Львівська міська рада (ЛМР) змогли зібрати та об’єднати впродовж 4 днів майже 800 фахівців ІТ технологій. Деякі розробки учасників міжнародної конференції є надзвичайно актуальними для оборонної галузі країни. Зокрема, на самому вході увагу всіх відвідувачів привертав незвичний експонат. Це танк ЕТ-1 компанії «ELEKS» – безпілотний наземний транспортний засіб, розроблений для посилення безпеки людини та підвищення продуктивності роботи. ЕТ-1 підходить для застосування під час військових дій. Завдяки унікальним параметрам, його можна використовувати для евакуації поранених солдатів  та ведення розвідки в важкодоступних та небезпечних для людського життя місцях. Зможе він працювати і в забруднених зонах бойових наслідків технологічних катастроф.

 

Більше того, танк підвищить продуктивність і у сільськогосподарській діяльності. Його можна застосовувати і в мирний час . На фермі –  як трактор, комбайн або вантажний автомобіль, у полі – зможе ефективно зорати або засіяти ниву.

 

Зважаючи на важливість та практичність представлених технологій  та ідей, міський голова Львова у розмові  з журналістами  зазначив, що вже невдовзі  у Львові може розпочатись будівництво технопарку. ІТ-парк (Innovation District IT Park) стане наступною сходинкою розвитку ІТ-кластеру нашого регіону , а також одним із аспектів залучення інвестицій.

 

Автор: Галина Пигитяк
 
Фото: Дмитро Тарадайка


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:30, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:00, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:00, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0