Lviv IT Arena збере у Львові понад 2500 ІТ-спеціалістів з України та Європи

Восени до Львова завітає більш ніж 2500 ІТ-фахівців із Центральної та Східної Європи, аби відвідати масштабний захід – Lviv IT Arena. У 2015 році конференцію назвали найкращою ІТ-подією України. Цьогоріч вона відбуватиметься із 30 вересня до 2 жовтня на стадіоні Arena Lviv. Подія об’єднає 2000 професіоналів галузі для нетворкінгу і представить найновіші українські ІТ-розробки у рамках Tech Expo.

Lviv IT Arena проходитиме вже втретє, і тепер вона розширює свої кордони далеко за межі України. Серед учасників конференції – понад 30% іноземців, а спікери представлятимуть переважно Західні ринки та бізнеси. Конференція повністю англомовна і розділена на три потоки: Product, Business та Technology, які зосереджені на різних аспектах ІТ-сфери.

Серед спікерів Lviv IT Arena – міжнародні експерти із Twitter, Microsoft, Deloitte, Spotify, Philips. Також кіноутом події буде легендарна Естер Дайсон – найвпливовіша жінка ІТ світу за версією New York Times, мультимільйонер та інвестор. Конференція відбудеться в одному із найперспективніших IT-центрів у Східній Європі і спрямована на ефективний нетворкінг та міжнародну співпрацю. IT-галузь України має величезний потенціал, і Lviv IT Arena – вдале місце для пошуку нових партнерів, інвесторів та клієнтів.

«Ми маємо амбітну ціль перетворити Львів на бізнес-хаб ІТ-галузі Східної Європи. Саме Lviv IT Arena допоможе нам налагодити міжнародну співпрацю і розказати про наше місто і його ІТ-потенціал не лише в Україні, але й далекого її межами», – говорить Степан Веселовський, CEO  Lviv IT Cluster, співорганізатор Lviv IT Arena.

«На сьогодні тільки у Львові працює близько 15 тисяч ІТ-спеціалістів, а загалом український IT-сектор налічує близько 100 тисяч професіоналів, і їхня кількість щорічно збільшується на 20%. ІТ-індустрія України, та й цілого світу, зростає та змінюється дуже стрімко. ІТ-спеціалісти весь час розвиваються, здобувають нові навики, розробляють нові технології – тому вкрай необхідними є платформи для обміну знаннями. Ми раді долучатися до організації Lviv IT Arena вже третій рік поспіль, щоб надати можливість більш ніж 2 тисячам ІТ-фахівцям зі всього світу збиратись у зручному форматі для спілкування, обміну професійною інформацією та досвідом», – додає Руслан Захарченко, генеральний директор ELEKS, компанії-співорганізатора конференції.

Учасників події чекає битва стартапів та масштабна виставка технологічних розробок – Tech Expo, де будуть представлені  інноваційні продукти зроблені в Україні: серед них перший український електрокар, військові розробки та розумний годинник. Завершиться конференція масштабним шоу Futureland Festival для 5000 гостей під музику одного із сотні найкращих діджеїв світу – Netsky. Деталі на сайті itarena.lviv.ua

Організатори: Lviv IT Cluster, ELEKS, LITS, Startup Depot, GDG,

Контактна особа: Орися Хім’як, 093-917-72-47, orysia.khimiak@itcluster.lviv.ua

Представники ЗМІ повинні пройти обов’язкову акредитацію, яка надає право безкоштовного входу на конференцію: http://itarena.lviv.ua/#accreditation.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ