“Львівелектротранс” розігрує проїзні квитки

“Львівелектротранс” розігрує проїзні квитки

ЛКП “Львівелектротранс” розпочинає щомісячну акцію-квест “Квитковий Бум”. пасажири можуть виграти місячну картку для проїзду у трамваї і тролейбусі, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Умови акції : збирайте використані 50 квитків загального чи 50 квитків пільгового користування, надсилайте за адресою: 79012, м. Львів, вул. Сахарова, 2 з позначкою «Квитковий Бум» чи приносьте конверт особисто.

«Збирай, зберігай квитки, складай у конверти та надсилай у «Львівелектротранс». Лови момент та вигравай місячну картку для проїзду у трамваї і тролейбусі. Вже в травні будуть визначені перші переможці акції», – зазначають в ЛКП “Львівелектротранс”.

Фонд подарунків Акції складають:

Місячні картки на проїзд в електротранспорті м. Львова загального користування (три штуки).

Місячні картки на проїзд в електротранспорті м. Львова пільгового користування (три штуки).

За зібрані 50 квитків загального користування переможець отримує одну місячну картку загального користування для проїзду в електротранспорті м. Львова

За зібрані 50 квитків пільгового користування переможець отримує одну місячну картку пільгового користування для проїзду в електротранспорті м. Львова.

Визначення переможців Акції проводитиметься щомісяця, в останній день календарного місяця, о 13.00.

Комісія ЛКП «Львівелектротранс» в присутності учасників Акції проводять розіграш подарунків за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 2 (актовий зал).

Остаточні результати визначення переможців Акції фіксуються організатором та відображаються у протоколах. Результати відбору, зафіксовані організатором у протоколах, є остаточними та такими, що не підлягають оскарженню.

Переможців Акції буде обрано способом розіграшу конвертів, витягнувши конверт випадковим способом одним із бажаючих із зали.

Для отримання подарунка, учасники Акції зобов’язані прийти на розіграш, який відбудеться за адресою: м. Львів, вул.. Сахарова, 2 (актовий зал). Якщо переможець Акції не буде присутній, то організатор телефонує йому в присутності усіх учасників і повідомляє про виграш, якщо переможець не відповість на телефонний дзвінок, подарунок буде розігруватись ще раз.

Учасник повинен надати паспорт або інший документ, який засвідчує особу і тим самим підтвердить правдивість своєї реєстрації в Акції.

Всю інформацію про Акцію можна отримати на сайті Львівської міської ради та на офіційній Facebook-сторінці ЛКП «Львівелектротранс».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ