Львівські депутати вимагають покарати чиновників за дорогі смітники

Львівські депутати вимагають покарати чиновників за дорогі смітники

Сьогодні під час пленарного засідання Львівської міськради депутат-«свободівець» Володимир Гринишин звернувся до прокуратури та Національної поліції Львівщини з вимогою перевірити правомірність та повноту використання коштів з міського бюджету, які витратили посадові особи Галицької районної адміністрації на закупівлю 183-х чавунних урн для міста. 

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Як стало відомо, Галицька районна адміністрація Львівської міської ради за результатами відкритих торгів замовила 183 чавунні урни за майже 1 млн 995 тис. грн без ПДВ. Вартість однієї такої урни становить більше ніж 10 тис. грн.

Проте, як з’ясували, є всі підстави вважати таку ціну закупівлі нових урн завищеною та невідповідною до середніх цін на ринку. На сьогодні у вільному продажу є аналогічні за характеристиками урни, вартістю 6 тисяч гривень за кожну – тобто майже вдвічі дешевші.

Замість того, щоб максимально зекономити бюджетні кошти та отримати якісні товари, посадовці міської ради діяли з ознаками фінансових зловживань.

«Враховуючи зазначене, просимо провести перевірку публічних закупівель та порядку витрат бюджетних коштів на закупівлю 183-х чавунних урн посадовими особами Галицької районної адміністрації Львівської міської ради на предмет наявності ознак кримінальних правопорушень. За наслідками проведеної перевірки осіб, з вини яких було допущено розтрату бюджетних коштів, притягнути до відповідальності», – ідеться у зверненні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:30, четвер, 10 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:30, вівторок, 8 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:30, вівторок, 8 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0