Львівський медіафорум надає 100 стипендій молодим журналістам

Львівський медіафорум надає 100 стипендій молодим журналістам

IV Lviv Media Forum відбудеться 26-28 травня. Цьогорічна тема — «Пояснюючи світ через медіа».

100 студентів і журналістів віком до 30 років можуть отримати стипендії і тревел-гранти на участь у IV Львівському медіафорумі.

Учасників відберуть за конкурсом. Умовою надання гранту є публікація інформаційного матеріалу про Lviv Media Forum. Заявки приймають до 27 березня включно. Результати конкурсу оголосять 11 квітня на сайті lvivmediaforum.com. Подавати заявку на грант можна лише в одній із категорій.

До участі в конкурсі особливо заохочуються студенти та регіональні журналісти з Луганської, Донецької та Харківської областей.

Тревел-гранти для журналістів регіональних видань

40 грантів на участь у Львівському медіафорумі передбачені для журналістів регіональних ЗМІ. З них 20 аплікантів отримають повний грант, який передбачає відшкодування затрат на транспортні послуги, проживання та участь у IV Lviv Media Forum. А решта 20 журналістів матимуть частковий грант, який покриває витрати на дорогу і участь у IV Lviv Media Forum. Заявки можуть подавати виключно журналісти віком до 30 років.

Заявка на участь за посиланням: http://bit.ly/1VeYoQ5

Тревел-гранти для студентів

IV Lviv Media Forum запрошує до участі у конкурсі студентів, які вже працюють або проходять практику у ЗМІ. Організатори оберуть 40 учасників. З них 25 журналістів отримають повні стипендії, а 15 — часткові.

Повна стипендія компенсує витрати на дорогу, проживання та участь у IV Lviv Media Forum. Часткова стипендія відшкодує витрати на транспортні послуги та участь у IV Lviv Media Forum.

Заявка на участь за посиланням: http://bit.ly/1R5favP

Стипендії для студентів львівських вишів

20 студентів-журналістів, які навчаються у Львові, мають нагоду отримати безкоштовний квиток на IV Lviv Media Forum. Учасниками можуть стати студенти, які вже працюють або проходять практику у ЗМІ.

Заявка на участь за посиланням: http://bit.ly/1UC1cpM

Організатори: ГО «Львівський медіафорум», Школа журналістики УКУ. За сприяння Львівської міської ради.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ10:46, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:05, вівторок, 6 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
8:51, понеділок, 5 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0