Львівську міськраду сьогодні пікетуватимуть з вимогою створення громадської ради

Львівську міськраду сьогодні пікетуватимуть з вимогою створення громадської ради

Сьогодні громадські організації пікетуватимуть сесію Львівської міськради з вимогою створення громадської ради при ЛМР.

Як відзначають організатори акції, у порядок денний пленарного засідання винесено пункт «Про затвердження Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради»: «Того самого положення за грантові кошти, проти якого виступили більше сотні громадських організацій міста. Положення дещо змінили, як і назву, але сутність і приховані наміри залишили ті самі».

«Міська рада знов проігнорувала позицію та ініціативу громадськості і продовжує насаджувати свої позиції. Це змусило нас звернутись в прокуратуру Львівської області із заявою про вчинення злочину, передбаченого статтями 364 та 365 ККУ», – наголошують активісти і закликають прийти на сесію та висловити свою підтримку.

«Схоже, влада не розуміє, що саме створення та існування Громадської ради при ЛМР та її виконавчих органах, а не гібридні ради-колегії, які громаді нав’язують, відповідає інтересам громади Львова.

Саме реальні, живі Громадські ради відповідають усім вимогам «європеїзації» суспільного життя в місті. Адже через них, як через форпост громадськості, діючий у безпосередній близькості до влади та в тісному контакті із нею, можна найбільш оперативно і конструктивно вирішувати нагальні питання управління та розвитку міста», – відзначають організатори.

Нагадаємо, громадські активісти у Львові, попри очевидний супротив, наближаються до створення громадської ради при Львівській міській раді. Вона, на їхню думку, мала б відділити вовків від овець в органах місцевого самоврядування і стати дієвим інструментом громадського контролю.

Активісти також погрожують Садовому й депутатам пікетами в разі бойкоту громадської ради при міськраді.

На Львівську міськраду заявили у прокуратуру за гальмування створення громадської радиКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ