Львів’ян просять допомогти матері чотирьох дітей

32-річну дрогобичанку, матір чотирьох дітей Лесю Беззубову спіткала біда – у неї виявили саркому. Побороти недугу зголосились лікарі з Австрії. Але рахунок на госпіталізацію та операцію – аж 40 тисяч євро. Повідомив Освітній портал Львівщини.

Рідні Лесі намагались знайти дешевше лікування. Але… «У суботу ми приїхали з Кракова – стомлені та розчаровані. Бачення польських лікарів наступне: 2-3 курси хіміотерапії та після цього операція з 99 % ампутацією руки», – розповідає Ігор Беззубов, чоловік Лесі.

Тож залишається надія лише на австрійських лікарів, які можуть зберегти молодій мамі чотирьох діток руку і життя. «Телефонував у Австрію – вони чекають нас. Справа лише у коштах. З допомогою усіх небайдужих людей вже зібрано 19 500 євро. Цих коштів достатньо на проведення операції. Залишилось оплатити госпіталізацію з подальшим лікуванням».

Тобто, потрібно ще 20 тисяч 500 євро

Ігор Беззубов, чоловік Лесі, дуже просить небайдужих допомогти йому врятувати дружину.

Нагадаємо, Беззубова Леся Іванівна, жителька міста Дрогобича, 1984 року народження, мати 4 неповнолітніх дітей, вже перенесла дві операції в Україні і потребує термінової операції у Австрії, вартість якої близько 40 тисяч євро.

Історія Лесі – це історія боротьби за життя. Два роки тому, після народження молодшого сина, Леся виявила на своєму передпліччі новоутворення. В серпні 2014 року молода жінка перенесла першу операцію по видаленню пухлини, а також пройшла курс променевої терапії. Але вже рівно за 9 місяців, виявилось що необхідна повторна операція, хвороба все ніяк не відпускала молоду жінку. Тоді ж лікарі поставили невтішний діагноз – синовіальна саркома правого передпліччя. Леся та її родина з Божою ласкою вистояли і щасливо перенесли другу операцію, яку провели хірурги в столиці. Реабілітаційний період був дуже важким. Права рука була нефункціональна, молода мама з чотирма дітьми на руках (найстарший – 8 років, наймолодший – 2 роки) була змушена всі домашні справи виконувати в одну руку. Жінка щодня розробляла пальці, робила вправи і навіть не покидала займатись улюбленим хобі – вишиванням. І минуло трохи більше 6-ти місяців, як Лесі знову потрібна негайна операції. Але вже цього разу не в Україні, а за кордоном. Австрійські лікарі обстежили пацієнтку і готові допомогти в боротьбі зі злоякісною пухлиною. Попереду на молоду маму чекає трансплантація нервів, судин та м’язових тканин. На все клініка виставила рахунок на суму 40 тисяч євро. На попередні дві операції родина збирала кошти самостійно, не дуже хотіли розголошувати на весь світ про свою біду, але зараз розуміють, що не дадуть собі ради без Вашої допомоги.

«Самостійно знайти повну суму на операцію – практично не можливо. Але якщо кожен, хто знає ціну людського життя, не пошкодує хоча б якоїсь суми, то ми врятуємо життя Лесі, моїй дружині і мамі 4-х дітей», – просить чоловік жінки Ігор Беззубов.

Не будьте байдужими до горя в родині Беззубових, кожна гривня Вашої пожертви врятує життя молодій жінці, мамі 4-х дітей!

Пам’ятайте: Бог допомагає руками людей…

Для поповнення рахунків на лікування Беззубової Л.І.:

ГРИВНЯ – 4149 4978 5726 1590 (Приватбанк, Беззубов І.В.)
EURO – 4149 4978 5579 8031 (BEZZUBOV IHOR)
USD – 4149 4978 6340 4093 (BEZZUBOV IHOR)КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ