Майже 1,3 тис. переселенців зареєстрували регіональні штаби ДСНС

Жителі Донецької та Луганської областей продовжують звертатися до Міжвідомчого координаційного штабу та регіональних штабів, що розташовані у кожній області задля отримання допомоги у переміщенні зі Сходу України. Відтак, регіональними штабами ДСНС зареєстровано понад 1 млн. 29 тис. внутрішньо переміщених осіб, пише ГУ ДСНС України.

Так, з початку проведення на Сході України антитерористичної операції, з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції до інших регіонів переселено 1 млн. 29 тис. 883 особи, з яких 169 тис. 894 дитини та 497 тис. 900 інвалідів та осіб похилого віку. В тому числі з Донецької і Луганської областей переміщено 1 млн. 7 тис. 656 осіб та з Автономної Республіки Крим і міста Севастополь 22 тис. 227 осіб.

Рятувальники ДСНС України постійно надають інформаційну та психологічну допомогу внутрішньо переміщеним особам, допомагають вирішувати соціально-побутові проблеми, розвантажують гуманітарну допомогу. Співробітники Служби порятунку зустрічають громадян на вокзалах, координують дії щодо їх розселення, а також спільно з волонтерськими та громадськими організаціями постійно відвідують родини, які тимчасово проживають у інших регіонах України.

Психологами ДСНС України разом з представниками інших органів державної влади, громадських (волонтерських) організацій надано психологічну допомогу 168 тис. 229 внутрішньо переміщеним особам (за тиждень – 158), у тому числі 46 тис. 831 дитині (за тиждень – 37) та 28 тис. 938 особам з інвалідністю та людям похилого віку (за тиждень – 40).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ