Мерія оголосить відкритий конкурс на посаду керівника львівського центру з питань АТО

УГКЦ відкликала отця Романа Лагіша з посади керівника Львівського міського центру надання послуг учасникам бойових дій, тому львівська мерія має намір оголосити відкритий конкурс на цю посаду. Про це заявила 9 березня начальник відділу кадрів Львівської міськради Галина Бордун.

Галина Бордун також наголосила, що заява священика УГКЦ Романа Лагіша, яку він написав ще 1 березня досі не підписана міським головою, тому до 11 березня о. Лагіш залишається керівником центру і наразі займається реєстрацією цієї структури. Відкритий конкурс буде оголошений після того, як мер підпише заяву. Нагадаємо, що раніше Андрій Садовий заявляв, що о. Лагіш відмовився від посади під тиском активістів.

За словами Галини Бордун, робоча група з питань центру для бійців АТО, створена минулого тижня через конфлікт навколо посади керівника центру, домовилася про оголошення нового конкурсу. Претендент на посаду керівника центру має подати пакет документів, які зазвичай подають кандидати на працевлаштування до міськради.

Ветеран АТО Юрій Досяк, який доклав багато зусиль до створення центру і претендував на посаду його керівника, також заявив про необхідність нового конкурсу на цю посаду.

Бордун також розповіла, що бажання очолити новостворений центр, окрім Юрія Досяка, вже висловили ще двоє людей, однак відмовилась назвати їхні прізвища.

Zaxid.netКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ