Мешканців просять бути уважними щодо можливого нависання снігу та бурульок

Мешканців просять бути уважними щодо можливого нависання снігу та бурульок

Комунальні служби міста проводять обстеження дахів будинків та збивають снігові брили і бурульки. Мешканців просять бути уважними. Як зазначають голови районних адміністрацій, небезпечні місця загороджують стрічками. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Внаслідок температурних перепадів, на дахах будівель утворюються крижані бурульки. Танучи, вони можуть ламатися та падати, – це небезпечно для пішоходів. Особливу небезпеку вони становлять у старих кварталах міста, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Тому закликаємо мешканців бути обережними», – зазначає Віктор Іваніцький, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

 

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР звертається до усіх мешканців міста з проханням бути дуже обережними біля будинків, адже з дахів можливі падіння снігу та бурульок.

 

Районні адміністрації збивають сніг та бурулі, які звисають з дахів будинків. Небезпечні ділянки обгороджують, щоб застерегти мешканців оминати їх. У разі відсутності огорож – мешканців просять звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків та оминати їх.

 

«Зараз працівники ЛКП обстежують будинки. Снігові брили та бурульки збивають. Де це зробити не можливо, територію обгороджують сигнальними стрічками», – розповів Андрій Зозуля, заступник голови Галицької РА.

 

«Зранку всі працівники ЛКП обходять дахи. Де є небезпека, збиваємо та обгороджуємо. Також залучаємо вишку», – розповів Олександр Удовенко, голова Шевченківської РА.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ