Міноборони заявляє, що потреби в черговій мобілізації немає

В Міністерстві оборони України заявляють, що на сьогоднішній день потреби в оголошені чергової хвилі часткової мобілізації немає. 

Про це повідомляє прес-центр Міністерства оборони України.

“Завдяки проведенню успішної кампанії щодо набору військовослужбовців військової служби за контрактом, на сьогоднішній день потреби в оголошені чергової хвилі часткової мобілізації немає”, – йдеться в повідомленні.

Також прес-центр МОУ нагадує, що з початку року контракт зі ЗСУ підписали 53 тис. військовослужбовців.

“З початку року контракт з Українським військом вже підписало близько 53 тисяч військовослужбовців, із яких понад 6 тисяч – офіцери. Ще декілька тисяч громадян пройшли відповідний відбір, і укладуть контракт після проходження необхідного курсу підготовки. Таким чином, щомісяця лави Збройних Сил України в середньому поповнює близько 6 тисяч контрактників. Враховуючи зазначену тенденцію, до кінця року планується зарахувати ще 15-18 тисяч контрактників”, – нагадують в Міноборони.

В МОУ зазначають, що успішна реалізація у Збройних Силах України завдання Президента України щодо професіоналізації війська та поступової заміни мобілізованих військовослужбовців на військовослужбовців військової служби за контрактом, дала можливість здійснити звільнення останньої (шостої) черги, без оголошення наступної хвилі мобілізації. Всі звільнені у запас військовослужбовці в обов’язковому порядку будуть зараховані до оперативного військового резерву першої черги.

Також за інформацією прес-центра МОУ, наразі у Збройних Силах України тривають підготовчі заходи до осіньої призовної кампанії, в ході якої буде призвано близько 14 тис. військовослужбовців строкової служби. В подальшому всі військовослужбовці – строковики проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин. Вони комплектуватимуть лише не бойові військові частини та підрозділи забезпечення.

Жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в районі антитерористичної операції на території Донецької та Луганської області залучатися не буде.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ