Митцям Львова розкажуть, як залучати інвестиції у мистецтво

У неділю, 10 квітня, з 14:00 до 16:00 год. в арт-кав’ярні «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35)  в рамках конкурсу цифрового мистецтва ComfyArtPrize для молодих митців відбудеться публічна дискусія з найвідомішим українським арт-фінансистом, спеціалістом з маркетингу арт-індустрії та менеджером приватних колекцій Денисом Белькевичем.

Тема дискусії «Сучасний арт-ринок: битва чорного і білого».

На зустрічі Денис Белькевич розкаже:

  1. Як виглядає інфографіка сучасного арт-ринку.
  2. Що відбувається за лаштунками аукціонних торгів та галерей.
  3. Про місце художника на ринку мистецтва: головна жертва чи головний вбивця?
  4. Хто інвестує у сучасне мистецтво.
  5. Про перспективи українського мистецтва в міжнародному ринковому контексті

«Існує два полярні погляди на ринок мистецтва: одні сприймають його як закриту територію, куди не прорватися – чим свідомо обмежують себе; інші, через незнання, вважають його надто простим, і тому роблять помилки, – анонсує майбутню зустріч.Завдання нашої дискусії – наблизити до мети одних і дати чітку орієнтацію іншим. В арт-ринок не входять, ми живемо в ньому, як дихаємо повітрям з різної суміші газів. Мистецтво – може бути одним з таких газів: чи легким і свіжим, чи дурманним і важким ароматом. Отож на зустрічі ми спробуємо розставити всі крапки над «i» у розумінні вітчизняного та світового арт-ринку», – розповів Денис Белькевич.

Вхід вільний.

Кількість місць обмежена, попередня реєстрація: http://goo.gl/forms/y2f3Hp65MA

Довідка

Денис Белькевич – спеціаліст в галузі економіки мистецтва і менеджменту колекцій, автор публікацій і освітніх програм з музейного маркетингу, ринку мистецтва і арт-інвестування. У 2014-2015 був директором британської компанії з управління приватними колекціями RedArtGalleries. Входив в програмний комітет CommunicatingtheMuseum, регулярний учасник конференцій DeloitteArtFinance. Засновник і CEO UkrainianCulturalGroup – компанії, яка першою в Україні запровадила послуги арт-банкінгу.

COMFY ART PRIZE – відкритий всеукраїнський конкурс для художників, фотографів, ілюстраторів і творчої молоді віком від 14 до 35 років, які працюють у сфері візуального мистецтва. Детальніше про проект – art.comfy.ua.

COMFY – мультиканальний ритейлер побутової техніки та електроніки. Роздрібна мережа компанії представлена 75 магазинами в більш ніж 40 містах України. Детальніше – comfy.ua.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ10:46, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:05, вівторок, 6 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
8:51, понеділок, 5 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0