На Личаківському цвинтарі відреставрують понад 20 надгробків

У межах українсько-польського проекту «Спільна спадщина» на Личаківському цвинтарі цього року заплановано відреставрувати 23 надгробки та гробівців, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Реставраційні роботи заплановано розпочати орієнтовно у травні.

Також в межах цього проекту у 2016 році будуть закінчені роботи з реставрації колони св. Христофора, що у Вірменському дворику.

«Будуть продовжені роботи з відновлення стінопису у Вірменській церкві. Це вже буде 10-й етап робіт, в межах якого відреставрують стінопис у вівтарній частині церкви. Також будуть продовжені роботи у каплиці Яблуновських у Латинській катедрі. Крім того, вже розпочинаються роботи з консервації склепінь у церкві св. Петра і Павла», – розповіла начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко.

Нагадаємо, у межах цього проекту над реставрацією об’єктів працюють спільно польські та львівські фахівці. Усі роботи фінансує Міністерство культури та національної спадщини Польщі.

У минулому році у Львові в рамках проекту «Спільна спадщина» за кошти Міністерства культури та національної спадщини Польщі проведено роботи з збереження історико-культурної спадщини Львова на суму 7 329,85 тис. грн.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ13:00, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:30, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:00, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0