На Львівщині цьогоріч планують відремонтувати 450 км доріг

На Львівщині цьогоріч планують відремонтувати 450 км доріг

Цьогоріч у Львівській області планують відремонтувати дороги загальною протяжністю близько 450 км. 

Про це під час прес-конференції повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає кореспондент «Вголосу».

«Цього року на ремонт доріг плануємо залучити близько двох мільярдів гривень. Дороги ремонтуватимемо за рахунок митних зборів. У 2015 році Львівщина виявилась єдиною областю, яка зуміла стабільно забезпечувати надходження коштів до обласного бюджету від перевиконання показників митних зборів, нам вдалося залучити 300 мільйонів гривень. Цього року плануємо одержати близько одного мільярда. Другим джерелом фінансування стане інвестиційний проект у рамках договору між урядами України та Польщі, спрямований на розвиток прикордонної дорожньої інфраструктури, а це кредитування на суму 100 мільйонів євро», – зазначив Олег Синютка.

Також на ремонт доріг із львівського обласного бюджету передбачено 282,5 млн грн, а із державного, відповідно до реалізації проекту «Реконструкція автомобільних доріг у Львівській області», витратять 232 млн грн.

«З державного бюджету передбачено суму в розмірі 120 млн грн на експлуатаційне утримання автомобільних доріг, більшу частину яких спрямують на поточний ремонт. Наступне джерело фінансування – це кошти з місцевих бюджетів», – розповів Олег Синютка.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ