На Львівщині учасники бойових дій УПА отримали право безкоштовного проїзду

На Львівщині учасники бойових дій УПА отримали право безкоштовного проїзду

Депутати Львівської обласної ради прийняли рішення надати право безоплатного проїзду на території Львівської області в автомобільному транспорті загального користування ветеранам національно-визвольної боротьби – учасникам бойових дій УПА, політв’язням, реабілітованим та потерпілим від політичних репресій – за посвідченнями встановленого зразка. «За» таке рішення проголосувало 65 депутатів учора, 16 лютого, під час засідання сесії Львівської обласної ради.

Як вказано в проекті рішення, що його прийняли з огляду на те, що на законодавчому рівні досі не врегульовано питання соціальних гарантій, надання пільг ветеранам національно-визвольної боротьби – представникам старшого покоління, які  пройшли складні випробування під час тоталітарного режиму, виборюючи незалежність України, які сьогодні належать до найбільш незахищених верств населення, враховуючи клопотання голів громадських організацій – Львівського Крайового Братства ветеранів ОУН-УПА, Львівського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих, Львівської обласної організації Спілки політичних в’язнів України та висновки постійних комісій з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв’язку.

Львівська ОДА повинна врегулювати це питання з перевізниками.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ13:00, четвер, 21 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:30, четвер, 21 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:00, четвер, 21 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0