На Львівщині в ході аукціону оренда ділянки зросла вчетверо

На земельному аукціоні, що відбувся днями у м. Львові, розмір річної оренди земельної ділянки зріс з 39,6 до 165,8 тис грн. Переможець земельного аукціону сплачуватиме ці кошти щорічно до бюджету Вишнянської сільради Городоцького району за оренду 33,9 га. Термін оренди – 7 років. Як повідомили у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області, це найдорожчий продаж права оренди цього року, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

“Цей аукціон став найсильнішим з проведених цього року, адже за право оренди змагалось багато учасників, що сприяло здоровій конкуренції та зростанню ціни права на оренду в чотири рази, – зазначив начальник Головного управління  Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький. – Цього року спостерігаємо встановлення ринкових цін на оренду с/г земель, нормалізацію ринкового процесу формування ціни оренди. За результатами земельних аукціонів проводимо аналіз розташування земель, які би зацікавили потенційних інвесторів та включаємо їх до переліку для продажу права оренди в подальшому”.

Загалом, цього року, на земельних аукціонах, організованих працівниками Держгеокадастру Львівщини, продано право оренди 28 земельних  ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), загальною площею 582 га, вартістю – 1,6 млн грн (стартовий розмір орендної плати становив – 1,1 млн грн).

Найбільше земельних ділянок продано у Жидачівському районі Львівської області. На території району взяли в оренду, через аукціон, більше 185 га с/г земель державної власності. За результатами земельного аукціону до бюджетів місцевих рад Жидачівщини буде надходити щорічно більше 576,2 тис грн протягом наступних шести років.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:03, середа, 21 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
8:50, вівторок, 20 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
8:41, понеділок, 19 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0