На Львівщині відкрили новий дитячий дошкільний заклад

На Львівщині відкрили новий дитячий дошкільний заклад

У четвер, 17 листопада, в с. Сторонибаби відбулося урочисте відкриття оновленого дитячого дошкільного закладу “Курочка ряба”. Участь у церемонії відкриття садочка взяла заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська, представники районної влади та громадськість, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Реконструкцію приміщення витратили понад 1 млн гривень. Кошти на ремонт направив Український фонд соціальних інвестицій.

Маріанна Вільшинська, зокрема, зазначила, що вже вдруге відвідує садочок “Курочка ряба”, у зв’язку  з реалізацією тут проектів УФСІ. Вона високо оцінила дієвість місцевої громади та керівника закладу, висловила подяку всім, хто долучився до реалізації проекту, адже тепер для дітей створено всі необхідні умови для перебування.

“Хотілося б, аби таких хороших справ було більше. Аби наші діти були захищені, зростали та виховувалися у відповідних умовах на втіху нам і своїм батькам”, – наголосила Маріанна Вільшинська.

Опісля гостям представили концертну програму з художніми виступами вихованців закладу та їх наставників, а також дітей місцевої школи.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ